doğa yataks duru
5s arslan bilgi

5 Temmuz 2021 Dolarda Son Durum

dolar y
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

5 Temmuz 2021 Dolarda Son Durum Dolarda hareketlilik sürerken vatandaşlar ve yatırımcılar haftanın ilk günü dolar ve eurodaki anlık değişimler vatandaşlar tarafından merakla takip edilmeye devam ediliyor. Peki 5 Temmuz’da dolar ne kadar oldu? 5 Temmuz Pazartesi günü dolar kaç TL ve Euro ne kadar?

Yılın ilk 6 aylık enflasyonun belli olacağı 5 Temmuz Pazartesi günü dolar ve euro fiyatlarında anlık değişiklikler gözleniyor. Sabah saatlerinden itibaren işlemlerine başlayan dolar ve euro fiyatları, bir önceki kapanışına yakın seviyelerde hareket ediyor.Geçtiğimiz hafta 8,70 Türk lirası seviyelerinden dengelenen dolar, 5 Temmuz Pazartesi sabahına hemen hemen aynı seviyelerde başladı. Euroda da durum dolardan farklı değil. Euro fiyatları da 10 TL’nin üstüne işlem görüyor.

DOLAR VE EURO NE KADAR?
Dolar, 5 Temmuz pazartesi günü 8,68 TL bandında hareket ediyor. Euro ise 10,29 TL seviyelerinde işlemlerini sürdürüyor.

GÖZLER ENFLASYON RAKAMINDA
Yılın ilk 6 aylık enflasyon rakamı bugün paylaşılacak. Milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren enflasyon rakamları maaş, ücret ve aylıklara yapılacak zamda belirleyici olacak.

CUMHURBAŞKANLIĞI KABİNESİ TOPLANACAK
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir araya gelecek.

Kabine toplantısında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşı programı ve bayram tatilinin süresi başta olmak üzere Türkiye gündemindeki konuların masaya yatırılması bekleniyor.

Dünya genelinde ise Kovid-19’a ilişkin gelişmeler takip ediliyor.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir