banner1518

banner1577

banner1526

banner1499

banner1525

banner1534

banner1581

66 yaşındaki doktorla aşk yaşıyordu, doktordan tek kurşun

İstanbul Avcılar'da iddialara göre evli olan doktor Celal Tosunoğlu (66), Azerbaycanlı Aida Xasiyeva (35) ile 4 yıldır ilişki yaşıyordu. İkilinin 3 yıl önce çocukları dünyaya geldi. 

3. SAYFA 08.11.2019, 08:53
792
66 yaşındaki doktorla aşk yaşıyordu, doktordan tek kurşun

Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre, İstanbul Avcılar'da meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre Tosunoğlu’na ait tıp merkezinde yönetici olarak çalışan Azerbaycanlı Aida ile Tosunoğlu arasında ilişki başladı. Doktor Tosunoğlu, kendisini aldattığından şüphelendiği sevgilisi Xasiyeva’nın aracına GPS takip cihazı taktı. Olay gecesi de sevgilisini arayarak tıp merkezine çağırdı. Xasiyeva’nın bulunduğu yerden farklı bir noktayı söylemesi üzerine, “Bana yalan söylemeye devam ediyorsun. Ben nerede olduğunu biliyorum” diyerek çıkıştı. Daha sonra kendisini aldattığını söylemesi üzerine tartışma tıp merkezinde devam etti ve alevlendi.

YOĞUN BAKIMDA

Tek el silah sesinin duyulmasıyla olay yerine polis ve sağlık ekibi çağırıldı. Göğsünden yaralanan Xasiyeva, ambulansla hastanaye götürüldü. Xasiyeva’yı vurduğu belirlenen Tosunoğlu gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinde Tosunoğlu, aralarında tartışma yaşandığını, bu sırada elindeki silahın kazayla ateş aldığını iddia etti. Tosunoğlu, emniyetteki sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemede ‘kasten yaralama’ suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. Xasiyeva’nın ise yoğun bakım ünitesinde tedavisinin sürdüğü ve hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi. 

Yorumlar (0)