doğa samsun surucu kursu duru
       
5s dikey arslan Mega Halı

Samsun’da Kısıtlı İmkanlarla Şampiyonaya Katıldılar! Destek Bekliyorlar

kuzey-yildizi-manset
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Kısıtlı İmkanlarla Şampiyonaya Katıldılar! Destek Bekliyorlar Samsun Kuzey Yıldızı Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü, Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası’nda 3. oldu. Kulüp Başkanı Ali Çolak, Çok kısıtlı imkanlarla şampiyonaya katılabildik, ilimizdeki büyüklerimizin bizlere sahip çıkmasını istiyoruz” dedi

kuzey yildizi 1 Samsunspor

ÜÇÜNCÜ OLDULAR

Samsun Kuzey Yıldızı Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü, Ankara’da düzenlenen Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası’nda üçüncü oldu. İlk iki takımın Süper Lig’e çıktığı şampiyonada pandemi sürecinde olunmasına rağmen iyi bir başarı elde eden kulüp Samsun’daki yetkililerden kendilerine destek olunmasını bekliyorlar.

kuzey yildizi 3 Samsunspor

İMKANLAR VERİLMELİ

Kulüp Başkanı Ali Çolak, “Çok kısıtlı imkanlarla şampiyonaya katılabildik. Bu kısıtlı imkanlarla bu başarıyı yakalamamızda emeği geçen tüm sporcularımıza, antrenörümüze bizimle gönül birliği yapmış ve bizi destekleyenlere teşekkür ederiz. İlimizdeki büyüklerimizin bizlere sahip çıkmasını başarılarımızda yanımızda olmalarını istiyoruz” diye konuştu. Kulüp antrenörü Elif Eda Çolak ise, “Pandemi nedeniyle istediğimiz gibi çalışmalar yapamadık bazı sporcularımız işleri nedeniyle aramıza katılamadı. Bizlere daha iyi imkanlar verilse Süper Lig’e rahat çıkabilirdik” dedi.

kuzey yildizi 4 Samsunspor

Esra VURAL

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir