29 Mayıs 2021 Altın Fiyatlarında Son Durum

altın y
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

29 Mayıs 2021 Altın Fiyatlarında Son Durum Altın fiyatlarında son durum ve son dakika gelişmeleri yatırımcılar ve vatandaşlar tarafından yakından takip edilmeye devam ediliyor. 29 Mayıs Bugün 22 ayar bilezik, cumhuriyet, tam, çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar oldu? İşte canlı ve güncel rakamlar eşliğinde son dakika altın fiyatları…

Altın fiyatları 29 Mayıs Cumartesi günü ekonomi gündemini takip edenlerin yakın markajında… Özellikle gram altın fiyatları ve çeyrek altın fiyatları en çok sorgulanan ekonomik veriler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peki, bugün altın fiyatları ne kadar? İşte serbest piyasada güncel altın fiyatları…

Altın piyasasında yatırımcısının yüzünü güldüren gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 30 Mart’tan bu yana istikrarlı şekilde yükselişini sürdüren altın fiyatları ocak seviyesine geri dönmeye başladı. Bin 900 dolar barajına yakın bir konumda seyreden altının onsu bugün bin 903 dolar üzerinden işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?
Her dönem yatırımcısının tercihlerinden olan çeyrek altın bugün 840 liradan alınırken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 863 lirada konumlandı.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?
Uzun süredir 3 bin liranın üzerindeki konumunu sürdüren cumhuriyet altını son dönemdeki artışla beraber buradaki konumunu güçlendirmişti. 29 Mayıs 2021 Cumartesi günü cumhuriyet altını ise 3 bin 334 liradan alınırken satış fiyatı ise 3 bin 438 lira olarak belirlendi.

altin fiyatlari 29 mayis Ekonomi

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir