doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey akın bilgi

27 Ağustos Döviz Kurunda Son Durum Dolar Ve Euro Fiyatları Ne Kadar?

dolarda-son-durum
Daha Fazla Göster

27 Ağustos Döviz Kurunda Son Durum Dolar Ve Euro Fiyatları Ne Kadar? 27 Ağustos döviz fiyatlarında son durum yatırımcılar ve vatandaşlar tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. İşte 27 Ağustos Dolar ve Euro fiyatları…

27 Ağustos Cuma, haftanın son işlem gününde dolar, euro ve sterlin fiyatları, Jackson Hole toplantısının ardından yapılacak açıklamalara göre hareket edecek. Fed Başkanı Powell, bugünkü toplantıda açıklamalarda bulunacak. Döviz kurları da bu önemli gelişmeye bağlı kitlenniş durumda. Haftanın son işlem gününde döviz fiyatlarında düşüş görüldü.

DOLAR, EURO VE STERLİN NE KADAR?
Dolar 8,38 TL, avro 9,86 TL, sterlin ise 11,49 TL’den işlemlerini sürdürüyor.

Analistler, ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell’ın bugün Jackson Hole Ekonomi Politikaları Sempozyumu’nda yapacağı konuşmadan önce, döviz piyasalarında oynak bir seyir izlendiğini vurgulayarak, yatırımcıların bekle-gör tutumuna geçişiyle işlemlerin nispeten dar bir bantta gerçekleşebileceğini ifade etti.

Dolar endeksi için 93 seviyesinin kritik eşik olduğunu, bundan sonraki yön tayininin kırılma yönüne göre belirlenebileceğini vurgulayan analistler, döviz kurlarının yurt içi ve yurt dışı piyasalarına göre işlemlerini sürdürdüğünü vurguladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir