doğa calven duru
 
5s dikey arslan bilgi

24 Ağustos Salı Altın Fiyatlarında Son Durum!

Altın Yükselişe Geçti! Altın Alacaklar, Evlenecekler Dikkat! Altında Son Durum...
Daha Fazla Göster

24 Ağustos Salı Altın Fiyatlarında Son Durum! Düğünlerin vazgeçilmezi altında son durum vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. . İşte gram ve çeyrek altın fiyatları 23 Ağustos alış – satış tablosu…

Altın fiyatları haftanın ikinci gününde özellikle altın yatırımcıları tarafından merak ediliyor. Son dönemde dalgalı düşüş grafiği sergileyen altının son durumu takip ediliyor. Ons altındaki değişimler nedeniyle bir süredir zirve döneminden uzak görünüm çizen altın fiyatları son olarak dolar kurundaki düşüşle birlikte kritik seviyelerin altına inmişti. Peki, değişimler sonrası gram ve çeyrek altında son fiyatlar neler?

24 AĞUSTOS 2021 SALI ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN NE KADAR?

24 Ağustos’ta gram altın dolar kurunun 8,43 lira seviyelerinde yer alması ve ons altının yüzde değer kazanarak bin 801 dolara yükselmesiyle birlikte gram altın 488 liraya ulaştı.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Altın yatırımcısının tercihlerinden olan çeyrek altın bugün 794 liradan alınırken aynı dakikalarda 806 liradan satışa sunuluyor.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

Son dönemdeki artışla beraber 3 bin liranın üzerindeki konumunu iyice güçlendiren cumhuriyet altını ise bugün 3 bin 165 liradan alınırken 3 bin 213 liradan da satışa sunuluyor.

YARIM ALTIN BUGÜN NE KADAR?

Yarım altın alış fiyatı bugün 1.587,90 lirada bulunurken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 1.613,10 lirada konumlanmış durumda.

22 AYAR BİLEZİK BUGÜN NE KADAR?

22 ayar bilezik bugün alış fiyatı 444,54 satış fiyatı ise 447,65 liradan işlem görüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir