doğa calven duru
 
5s dikey arslan bilgi

21 Ağustos Cumartesi Altın Fiyatlarında Son Durum

altın-fıyatları
Daha Fazla Göster

21 Ağustos Cumartesi Altın Fiyatlarında Son Durum 21 Ağustos Cumartesi altın fiyatlarında son durum yatırımcılar ve vatandaşlar tarafından yakından takip edilmeye devam ediliyor. 21 Ağustos Cumartesi güncel gram altın fiyatı, 22 ayar bilezik, yarım, tam, çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatları yükselişte mi, düşüşte mi? İşte güncel piyasalarda son durum.

Altın fiyatları altını olanlar ve altına yatırım yapmayı düşünenler için yakından takip ediliyor. Hafta sonunun ilk gününde ons altın yine altın yatırımcısının direncini bir gerileme kaydetmeye devam ediyor. Değer kaybı yaşayan altının onsu nedeniyle, iç piyasada da gram altın ve çeyrek altın gibi altın türleri değer kaybetti. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?

GRAM ALTIN NE KADAR?

Altının gram fiyatı bugün 486,41 liradan işlem görüyor. Aynı dakikalarda ons altın ise bin 781 dolar seviyelerinde yer alıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?
Takı ve yatırım amaçlı alınan altın türleri arasında bulunan çeyrek altın bugün 790 liradan alınırken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 805 liraya kadar düşmüş durumda.

YARIM ALTIN BUGÜN NE KADAR?

Yarım altın alış fiyatı bugün 1.581,90 lirada bulunurken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 1.610,10 lirada konumlanmış durumda.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

3 bin liranın üzerindeki konumunu düşüşe rağmen devam ettiren cumhuriyet altını ise hafta açılışında 3 bin 152 liradan alınırken 3 bin 205 liradan da satışa sunuluyor.

22 AYAR BİLEZİK BUGÜN NE KADAR?
22 ayar bilezik bugün alış fiyatı 443,54 satış fiyatı ise 445,65 liradan işlem görüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir