doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

2 Ağustos Koronavirüs Tablosu Açıklandı! Umutlandıran Detay

korona-tablosunda-son-durum-24-haziran
Daha Fazla Göster

2 Ağustos Koronavirüs Tablosu Açıklandı! Umutlandıran Detay 2 Ağustos Türkiye’nin güncel koronavirüs verileri açıklandı. İşte son durum

Koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 91 kişi hayatını kaybetti, yeni vaka sayısı ise 22 bin 898 oldu. En yüksek aşılama oranına sahip iller ise Muğla, Çanakkale, Kırklareli, Edirne, Balıkesir, Amasya, Eskişehir, Aydın, Tekirdağ ve İzmir oldu. Twitter hesabından açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Vaka sayılarındaki artış hızı azalma eğiliminde. Bunu kalıcı hale getirecek olan biziz. Tedbirden taviz vermeden aşınızı olun” dedi.

2 Ağustos 2021 koronavirüs tablosu açıklandı. Güncel tabloya göre iki il daha maviye döndü.

Türkiye’de son 24 saatte 270 bin 426 Kovid-19 testi yapıldı, 22 bin 898 kişinin testi pozitif çıktı, 91 kişi hayatını kaybetti.

“ARTIŞ HIZI AZALMA EĞİLİMİNDE”

Twitter hesabından güncel tabloyu paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada, “Vaka sayılarındaki artış hızı azalma eğiliminde. Bunu kalıcı hale getirecek olan biziz. Tedbirden taviz vermeden aşınızı olun.” ifadelerini kullandı.

2 AĞUSTOS KORONAVİRÜS TABLOSU

2 agustos korona tablosu ic Ana Manşet

1 AĞUSTOS KORONAVİRÜS TABLOSU

Türkiye’de dün (1 Ağustos) koronavirüs nedeniyle 96 kişi hayatını kaybetmişti, günlük vaka sayısı ise 20 bin 890 olarak açıklanmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir