ÇATMAOLUK KÖYÜ'NDE UNUTULAMZ BİR GÜN 

1965 Samsunspor Derneği’nin bu yılki etkinliği, Atakum ilçesi Çatmaoluk köy ormanında gerçekleştirildi. Doğanın içinde, aileleriyle keyifli vakit geçiren dernek üyeleri ve Samsunsporlu aileler, hem spor yapma hem de doğanın tadını çıkarma fırsatı buldu. Etkinliğe katılanlar, doğa yürüyüşleri, piknik ve çeşitli açık hava aktiviteleriyle dolu dolu bir gün geçirdiler.

DOĞANIN KEYFİNİ ÇIKARDI

1965 Samsunspor Derneği üye ve ailelerinin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte, doğayla iç içe olmanın ve açık havada spor yapmanın verdiği huzur ve mutluluk herkesin yüzüne yansıdı. Aileler, çocuklarıyla birlikte kamp yaparak doğayla bağlantılarını güçlendirdiler ve unutulmaz anılar biriktirdiler.

DOĞAYLA OLAN BAĞIMIZI GÜÇLENDİRİYOR

Etkinliğin organizatörlerinden Gökhan Köseoğlu, bu yılki "Doğa Buluşması"nın oldukça başarılı geçtiğini belirtti. Köseoğlu, "Her yıl düzenlediğimiz 'Doğa Buluşması' etkinliğimizi bu yıl Çatmaoluk Köyü'nde gerçekleştirdik. Doğayla buluşarak keyifli vakit geçirdik. Ayrıca ailelerimizle birlikte piknik yaparak güzel bir gün geçirdik. Bu tür etkinlikler, hem doğayla olan bağımızı güçlendiriyor hem de dernek üyeleri arasında dayanışmayı artırıyor" dedi.
 
Geleneksel hale gelen "Doğa Buluşması" etkinliğinin önümüzdeki yıllarda da devam edeceği belirtilirken, 1965 Samsunspor Derneği komite sorumlusu Eray Cındık, "Bu tür etkinliklerle Samsunsporlu ailelerin birbirleriyle olan bağlarını daha da güçlendirmeyi hedefliyor. 1965 Samsunspor Derneği üyeleri, bu tür aktivitelerin hem sporun hem de doğa sevgisinin yaygınlaşmasına katkı sağladığını vurguladı.

ÇOCUKLARIN MUTLULUĞU GÖZLERDEN KAÇMADI 

Etkinlik boyunca çocukların neşesi ve enerjisi, günün en güzel anlarından birini oluşturdu. Doğanın içinde özgürce koşup oynayan Samsunsporlu çocuklar, hem fiziksel aktivitenin hem de temiz havanın tadını çıkardı. Aileler, çocuklarının doğayla buluşmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Türk futbolunda yeni bir dönem başlıyor" Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Türk futbolunda yeni bir dönem başlıyor"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Muhabir: ELVAN İLHAN