doğa samsun surucu kursu cemre
5s arslan bilgi

12 Mayıs Çarşamba Samsun İftar Ve Sahur Vakti! Arefe Günü İftar Kaçta?

samsun-ıftar
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

12 Mayıs Çarşamba Samsun İftar Ve Sahur Vakti! Arefe Günü İftar Kaçta? Ramazan ayının son gününe gelirkenn İslam alemi iftar ve sahur saatlerini araştırmaya devam ediyor. 12 Mayıs Çarşamba Samsun gecesi sahura kalkan vatandaşlar orucu ne zaman açacaklarını araştırıyor. 12 Mayıs Çarşamba günü Samsun iftar saati kaçta?

11 Mayıs Salı Samsun İftar Ve Sahur Vakti! Ezan Kaçta Okunuyor? Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken İslam alemi iftar ve sahur saatlerini araştırmaya devam ediyor. 12 Mayıs Çarşamba Samsun gecesi sahura kalkan vatandaşlar orucu ne zaman açacaklarını araştırıyor. 12 Mayıs Çarşamba günü Samsun iftar saati kaçta?

Büyük heyecanla beklenen Ramazan ayı geldi çattı. Milyonlarca Müslüman vatandaş oruç tutarak dini görevini yerine getireceği için oldukça mutlu. Her yıl illere göre değişkenlik gösteren sahur ve iftar vakitleri ise yine gündemde. Peki Samsun’da bu yıl sahur saat kaçta yapılacak, Samsun’da iftar ne zaman? İşte Samsun’un sahur ve iftar vakitleri 2021 ve teravih namazı vakitleri..

İşte 10 Mayıs Pazartesi İftar ve Sahur Vakti

10 mayis iftar sahur saati ic Ana Manşet

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir