banner1365

banner1345

Vali Toprak: ’’karşıyaka İzmir’in Kalbinde’’

banner1357

İzmir Valisi Mustafa Toprak ve Karşıyaka Kaymakamı Saadettin Yücel, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı makamında ziyaret etti.1,5 saat süren görüşmede, Karşıyaka ve kent gündemi üzerine konuşuldu ve devam eden projeler...

İZMİR 08.01.2015, 11:08
Vali Toprak: ’’karşıyaka İzmir’in Kalbinde’’
banner1353
İzmir Valisi Mustafa Toprak ve Karşıyaka Kaymakamı Saadettin Yücel, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı makamında ziyaret etti.
1,5 saat süren görüşmede, Karşıyaka ve kent gündemi üzerine konuşuldu ve devam eden projeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Karşıyaka’nın özel bir ilçe olduğunu ve kenti yakından ilgilendiren projelerde işbirliği içinde olacaklarını belirten Vali Toprak “Hem çalışmalarla ilgili bilgi alalım istedik hem de gecikmiş bir hayırlı olsun ziyareti yaptık. Karşıyaka özel bir ilçe. Önemli güzelliklerin yaşandığı, önemli çalışmaların yapıldığı, İzmirimizin dışarıya açılan yüzü. Bizim için her açıdan önem arz ediyor. Burada sizin varlığınız, çalışmalarınız, bu çalışmaların ilerleyen dönemde dinakmiklerle birlikte güzel bir şekilde yürütülmesi, vatandaşlara hizmetlerin kaliteli verilmesi hepimizin ortak isteği. Birbirimizin ve vatandaşların işini kolaylaştırıcı hizmetler üretmeye devam edeceğiz. İzmir’in kalbinde, Körfez’in bu güzel noktasında inşallah daha da güzel işlere imza atarsınız” dedi.
Ziyaretten mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar ise “Hepimiz halka hizmet etmek için görev yapıyoruz. Şehirde birliği bütünlüğü sağlayarak, kurumlar arası işbirliğini yakalayarak kent halkına en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. En iyisini yapmak gibi bir yükümlülüğümüz var. Bu desteği sizlerden almak moral veriyor. Hoşumuza gitti, onurlandırdı bizi. Ortak çalışmalarda desteğinizi görüyoruz” diye konuştu.
Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 18 Ekim 2019
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 12:25
İkindi 15:25
Akşam 17:57
Yatsı 19:16