banner1317

Beydağ Chp’de Olağanüstü Kongre Heyecanı

İzmir'in Beydağ İlçesinde, Chp Beydağ İlçe Teşkilatı 11 Ocak Pazar Günü Gerçekleştireceği Olağanüstü Kongreyle Yeni Başkanını Belirleyecek.

Beydağ Chp’de Olağanüstü Kongre Heyecanı
banner1314
İzmir’in Beydağ ilçesinde, CHP Beydağ İlçe Teşkilatı 11 Ocak Pazar günü gerçekleştireceği olağanüstü kongreyle yeni başkanını belirleyecek.
CHP Beydağ İlçe Teşkilatı, olağanüstü kongreye hazırlanıyor. Yaklaşık 1 buçuk ay önce İlçe Başkanı Ahmet Erülker ve yönetim kurulu üyelerinin istifalarının ardından kayyum heyeti yönetimi devraldı. Kayyum heyetinin başkanı Feridun Yılmazlar ise, ilçe başkanlığı için aday olduğunu açıkladı. Yılmazlar, "Parti içi demokrasinin tam işlemesi için seçimle göreve gelmek istiyoruz. azar günü gerçekleştirilecek olağanüstü kongremize tüm delegelerimizi ve üyelerimizi bekliyoruz. İl Örgütümüz tarafından kayyum olarak atandığımız yönetime kongreyle talip olduk. Atanmış değil parti delegelerince seçilmiş bir yönetimin parti içi demokrasinin işlemesi açısından önemli olduğuna inanıyoruz. Bu şekilde daha da güçlenerek 2015 genel seçimlerine dair çalışmaların startını vermek istiyoruz. Partimizin 59 delegesi var, kongreyle ilgili tüm hazırlıklarımız tamam. İzmir’den de birçok katılımcının yer alacağı kongremiz yeni bir başlangıç olacaktır" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308