banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Sungurlu Fırınlar Sulu Baca Sistemine Geçiyor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ilçede faaliyet gösteren fırıncı esnaflarıyla bir araya geldi.Belediye Meclis Salonunda bir araya gelen Başkan Şahiner, toplantılarda fırın bacalarının sulu sisteme geçilmesi konusunu dile getirerek...

ÇORUM 08.01.2015, 16:51
Sungurlu Fırınlar Sulu Baca Sistemine Geçiyor
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ilçede faaliyet gösteren fırıncı esnaflarıyla bir araya geldi.
Belediye Meclis Salonunda bir araya gelen Başkan Şahiner, toplantılarda fırın bacalarının sulu sisteme geçilmesi konusunu dile getirerek çevre sakinlerimizi rahatsız eden duman, kurum, is havayı kirletme olayı yeni kurulacak sulu baca sistemi sayesinde ortadan kalkmış olacağını söyledi. Başkan Şahiner, fırıncı esnafına 2015 yılında sulu baca sistemine geçelim diyerek gün vermişti.
Belediye zabıta Müdürlüğü’nden konuya ilişkin olarak yapılacak açıklamada, Sungurlu Belediyesi olarak her konuda olduğu gibi bu konuda da çalışmaları yakından takip ederek yıllardır ilçemizin sorunu olan is ve baca kurumundan dolayı vatandaşlarımız yaz aylarında pencerelerini açamıyor, balkonlarına çamaşırlarını asamıyorlardı. Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’in ısrarıyla fırın esnaflarımızın duyarlığıyla bu sorun çözülerek ilçemizdeki fırınların sulu baca sistemine geçirilmesi sağlanarak fırın bacalarından çıkan hava kirliliği ilçemizde önlenmiş olacak" denildi.
Yorumlar (0)